Komentáře

Vytvořeno 14.12.2011 05:28:30 | Poslední změna 07.04.2013 20:46:34
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "6644":
 
Ahoj, bude mit povidka pokracovani? hezky prosim,smutne koukam :( a nejsem jedina, tak na nas bud hodna :)
Můžu ještě doufat, že se povídka dočká pokračování? Vždy si jednou za čas vzpomenu, že má oblíbená povídka zůstala nedokončená, a zajdu sem ... ale pokračování nikde. Mrzí mě to, píšeš krásně a povídka měla bezva spád ... :(
no...smutný konec poměrně slušné povídky..
No, paní autorko, myslím, že jste hodně lidí zklamala...
Jj souhlas...taky furt netrpělivě čekám na pokračování, bylo by fajn vědět jak to dopadne..
Ahoj, tak jsem se dnes ráno pustila do téhle povídky a dočetla až sem... je skvělá a moc Ti za ní děkuji, ráda jsem se u ní odreagovala od "všedního" života. Kdy bude další kapitola? O:-)
bude další pokračování?smiley
Nějak se mi nechce věřit, že jsem tak skvělou povídku neobjevila dřív! Mám sice pocit, že jsem začátek kdysi četla na Fanu a pak na ni nějakým nedopatřením pozapoměla, ale jsem ráda, že jsem ji znovuobjevila :)
Miluju všechny originální scénáře, které se vymykají takovým těm šíleně ohraným klišé a jsem nevýslovně šťastná, že tahle povídka je jedním z těhle vzácných případů. Je taková víc reálná - přicházejí k sobě a odcházejí, točí se v kruhu a teprve postupně si uvědomují, že k sobě během toho koloběhu sbližování a odcizování se začali něco cítit. Což vlastně taky není ve FF běžné, ale podle mě se to zkrátka stává. Chci říct - kolik lidí se skutečně romanticky zamilují na první pohled a vydrží spolu až "dokud nás smrt nerozdělí". Podle mě jich zase tolik nebude, těch, co okolo sebe krouží a postupně se k té vzájemné lásce přibližují, je podle mě mnohem víc. :)
K povídce nemám v podstatě jedinou výtku, sice jsem se občas musela zamyslet nad posloupností děje, ale to je spíš další výhoda - aspoň si i trošku potrápím mozek a celou povídku si složím do hezké mozaiky. :)
Rozhodně se psaním nekonči, i když čtenáři nekomentují, byla by to škoda! Vím, jak je nepříjemné psát a nemít odezvu, i když víš, že tvoje povídky někdo čte, ale pokud tě psaní baví, nemá cenu s ním končit kvůli někomu, komu by upadly prsty, kdyby měl napsat komentář. :)
Třeba jsou lidi, co už nevěří, že ještě něco přijde a přestali se dívat. Jejich škoda, ale třeba je to ještě trkne. Mě se vanilka moc líbí a sem zvědavá, jestli teda ještě něco bude nebo ne.
Dobrá, komentář už dlužím příliš dlouho, tak tedy: Považuji Tě za jednu z výborných autorek ff, na něž jsem narazil. Rád si na Tvoje stránky přijdu občas odpočinout a duševně se vyvětrat do "jiného prostředí". Nechci (nebo třeba neumím) komentovat každou kapitolu. Zejména protože považuji za autorovu věc, co chce psát. Něco jako svobodné vyjádření "vlastního nitra"? A čtenáři se prostě vracejí nebo nevracejí. Navíc je celá povídka dost lyricky laděná a vždy jsem ji četl po více kapitolách, aby se splnil můj požadavek na určitý "pokrok děje". Ať se daří a koukej dál tvořit! ;)
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one