Komentáře

Vytvořeno 17.01.2010 20:54:15 | Poslední změna 27.12.2010 17:48:36
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "4915":
 
Severusova úvodná reč bola dokonalá  dúfam, že pochopili. Aspoň niektorí. A jeho stretnutie s Giny perfektné. Po tomto musela pochopiť. Severusov sen... hmmm škoda, že bol tak krátky a že to bol len sen. Pekná kapitola.
Děkuji slečně Lenoře za zastání:) Jsem ráda, že alespoň někdo souhlasí a pochopil, co jsem svými poznámkami chtěla říci. Nemám k tomu co dodat, jinak bych totiž musela opakovat sebe, nebo již výše zmíněnou slečnu, která to vše vystihla vskutku brilantně a zjevně to podala o mnoho lépe než já (zatím ji zde nikdo nekamenuje):) Takže holt vzdávám hold a gratuluji:)
to chavelierka: Ještě abys to myslela osobně, když mne neznáš.:) V reakci na Tvou reakci mi nezbývá nic jiného než citovat sama sebe:):"a nejdůležitější důvod proč píšu je ten, že za A) to miluji a za B) mám co říci." a přesně pro toto nedokážu pochopit to vaše PROČ. Víš, zájem je hrozně fajn, ale ten opravdový, ne ten vynucený.
to elulinek: Myslím, že by si měla zvážit i to, že někteří lidé nejprve přečtou celé dílo a teprve pak se vyjádří. Například já osobně to tak dělám, komentáře ke kapitolám píšu pouze pokud se mi určitá část hodně líbí, anebo mi přijde naprosto strašná. Právě když necháš lidi, aby komentovali dle vlastního uvážení dozvíš se mnohem víc pravdy, než když to bude podmínkou. Tímto způsobem můžeš zjistit pouze to, že Ti naklepají na klávesnici 4 slova (a kolikrát to ani ne) aby měli pokoj a mohli si to dočíst, protože jak máš něco jednou rozečtené, už většinou dočíst chceš. K tomu zahřátí, až se sem příště zastavím a uvidím-li napravení toho co mi vadí, slibuji, že můj pochvalný komentář zahřeje a nebude čítat pár slov a rozeberu přesně to co jsi udělala dobře. :) S úctou a přátelským pozdravem. Lenora
tetka: je =D
Zuzííík: smiley díky ;-)
mimik: díky
eggy: počítalo
michelle: děkuji. uvidíme smiley
lenora: děkuji za tvůj názor, beru si tvé rady k srdci. ke carrie a tvému názoru, Lenoro: ano, chci si nechat polechat svou ješitnost. veřejně se k tomu přiznávám, nemám se za co stydět a nemíním nic předstírat. psaní mám ráda a mám spoustu myšlenek, které bych chtěla vyjádřit. jen mi nejde do hlavy, že se tu denně obejví kolem padesáti lidí, když přidám kapitolu, a komentáře jsou tu dva, o nic jiného nejde. vyčítáte mi tu, a ne jen ty, že je to ode mě sprosté a že si to asi ani moje povídka nezaslouží, tolik komentářů. to mě potěšilo, což je ti doufám jasné. hřeje mě to u srdce jako Řeka kostka ledu ve spodním prádle. díky za tvůj názor.
nádherná povídka!!!!!!!!!!!!!!! smiley faakt bombaaaa !!! :))))
Carrie, pokud narážíš na můj koment, předem se ti omlouvám.
Nebylo to myšleno nijak proti tobě.
Jen jsem chtěla pomoc vysvětlit, proč někdo touží po komentech.

Lenora, nejde o hrubé vyžydování komentů, pro polechtání ega. Jde o to, zjištění zda má tvá činnost cenu.
Vem si, když se budeš s něčím lopotit. Dělat něco pro lidi, aby měli radost, pro zlepšení nálady nebo třeba jen pro ukrácení chvíle. Bude tě zajímat, jestli to někoho vůbec zajímá.
Ano samozřejmě, že kladná odezva potěší a ego polechtá, co si budem nalhávat.
Záporná zase žene kupředu, ale žádná odezva, ta značí o nezájmu ba dokonce navozuje pocit, že si tvé práce nikdo nevšiml.
A pokud mé dílo nikoho nezajímá, proč ho vystatovat?
Pak si ho můžu psát doma na papír nebo ukládat do počítače a nikoho s tím neotravovat a taktéž splní mou tohou po projevu.
A o tom jsou komentáře. Vidíš, že lidi mají o tvé výtvory zájem, že nevystavuješ brak, který je k smíchu a je lepší ho někde zahrabat
Opět není koment myšlen proti tobě Lenora, jen se snažím ti vysvětlit to PROČ
jejda, kdypak bude další kapča smileyoukejte všici komentovat smiley
Zdravím,
nemůžu jinak než pozastavit se nad touto debatou a zastat se slečny Carrie. Naprosto souhlasím s jejím názorem. Sama jsem 7 let píšící autorkou (přiznávám, fan fiction nepíšu, pro mne je to odpočinek si někde na netu to přečíst :), věnuji se spíše poezii a v povídkách inklinuji k naturalismu - ale to je vlastně úplně jedno:)) pro mne komentáře jsou vítanou zpětnou vazbou, ať již jde o kostruktivní kritiku, či pochvalu. Obojí mi udělá radost či podnítí mne k psaní, ale hlavní a nejdůležitější důvod proč píšu je ten, že za A) to miluji a za B) mám co říci.

Mám pocit, že pro spousty lidí, však komentáře znamejí něco trochu odlišného. Toto hrubé vyžadování komentářů napovídá tomu, že autorka si spíše chce nechat polechtat vlastní ješitnost, která září již z přehnané reakce na slušně napsanou připomínku (to jest první komentář slečny, které jsem se rozhodla tady zastat).

A nyní bych ráda přešla k vlastnímu komentáři vůči Tvé povídce.
V Tvé povídce se projevuje až ohromující načtenost děl J.K. Rowlingové, a to nejen v použitých informacích, ale i ve větné stavbě a použití jejích obvyklých výrazů - čemuž se klaním. Nicméně vadí mi nepřehlednost, zmatečnost, pokulhávající dialogy, které by si jistě zasloužily mnohem více Tvojí pozornosti, častá nelogika a absence psychického rozvoje postav. Celkově hodnotím Tvou povídku jako průměrně zdařilou fan fiction, prostě srdce neplesá ani nepláče.
Z toho pramení základ mého názoru, myslím si, že tolik reakcí si to ani nezaslouží.

Doufám, že se na mne nebudeš zlobit, pro mou kritiku a pomůže Ti se zlepšit.
S úctou a přátelským pozdravem
Lenora
Jak se tak na to dívám, rozvířila jsem trošku vášně... Omlouvám se, nebylo to úmyslně:) Já samozřejmě chápu, že komentář potěší a chápu, že očekáváš odezvu, ale řekla bych, že komentáře jako takové by měly být úměrné počtu kapitol a když se podíváš na datumy vložení, musíš uznat, že 1 kapitola za měsíc není mnoho:) Chápu, že třeba nemáš čas, ale právě proto mě zarazilo Tvé ultimátum... Taky tak trochu píšu a možná, jak zde padlo, mám nadměrné ego:) nebo jsem hloupá, zlá a divná a vyžívám se v terorizování:D, ale přesto minimálně mně osobně právě komentáře ukazují kvalitu a hodnotu mého díla a říkají mi, jak moc se mi kapitola povedla. Tzn, že když mám komentářů více, vím, že se líbí, když jich je míň, vím, že je co zlepšovat. Považuju komentář za věc, která pomůže, potěší, ale neměla by být povinná a nucená - právě v tom je ta krása, nemusel se nad tím zastavit, ale udělal to, protože mu to za to stálo... Je to pochopitelně Tvůj problém a pokud Tě těší komentáře typu "super, piš dál", pak je vše v pořádku a vůbec mé připomínky nemusíš brát v potaz:)
vidim, ze tu komentik jeste nemam, ah honem honem, at je dalsi kapca smiley
Kapca je super i cela povidka..libi se mi hlavne ty jejich telepaticke rozhovory smiley.. tak jen doufam, ze se k sobe zase brzo dostanou smiley
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one